Nadstandardní rekonstrukce bytů

Rekonstrukce bytu probíhá vždy ve shodě s vámi. Zohledňujeme všechna přání a představy, které o novém bytě máte.

Myslíte, že je vaše představa o nové kuchyni příliš odvážná? My ji zvládneme zrealizovat.

Myslíte, že byt z panelového domu nemůže být krásný? Může, skutečně může. Máme své zkušenosti.

Víme jak proměnit všední prostor v nevšední a uchvacující. A nebojíme se výzev.

Právě naopak, výzvy vítáme. Protože pak se stává rekonstrukce bytu skutečným dobrodružstvím, kde můžeme ukázat, co dovedeme. A vybudovat to, v čem vy chcete opravdu žít.

Rekonstrukce rodinných domů,
vil a firemních sídel

Interiér. Exteriér. Poradíme si s čímkoliv. Přestavba domu, stavební úprava domu, fasády, zateplovací systémy, odborná oprava původní fasády, oprava střechy nebo třeba výstavba plotu. Ale s tím i kompletní rekonstrukce interiéru.

Vše pod patronací odborníků, kteří své práci rozumí. Vycházíme z přesvědčení, že vše jde udělat tak, aby výsledek okouzloval, ale zároveň aby byl maximálně praktický a vycházel vstříc každodenním potřebám.

Chcete dům, který bude jako na výstavu?

Jsme tu pro vás.

Velkoplošné opláštění budov

Městská zástavba je většinou málo osobní.Cizí. Obrovské panelové domy, které jsou na pohled chladné a nepřístupné. Tak si svůj domov představuje asi málokdo. Ale velké množství lidí v takovém domě musí žít. A přitom jde zástavbu panelových domů a sídlišť vylepšit, zkrásnět. A to s ohledem na působení prostředí na člověka.

Nabízíme generální přestavby budov, výměny oken, zateplení a fasády, rekonstrukce vstupních portálů nebo rekonstrukce interiéru.

To vše, aby mohli lidé říkat svému domovu domov nejen proto, že tam bydlí, ale protože tam bydlí rádi a s láskou.

Rekonstrukce halových a průmyslových objektů

Ivzhled a energie průmyslových budov má svůj význam. A to právě na produktivitu práce. Je fascinující, co dokáže rekonstrukce průmyslového objektu.

Pokud je taková budova omšelá, oprýskaná, zaměstnanci svou práci flinkají, zanedbávají. Pokud je ovšem nová, svěží, z přesnými linkami a úsporným interiérem, zaměstnancům se prokazatelně zvyšuje produktivita.

Nabízíme generální přestavbu administrativních budov, výstavbu moderních kancelářských budov s vysokými standardy.

K tomu poradenství ohledně ergonomie prostoru, materiálů, barev.

Rekonstrukce interiérů a exteriérů

Můžete se na nás obrátit s čímkoliv, co se týká oprav, rekonstrukcí nebo zlepšení vašeho životního prostoru. Od fasády a výměny oken, až po vnitřní saunu nebo zámkovou dlažbu. Cokoliv, co dá vašemu bydlení punc skutečné pohody spojené s praktickou stránkou věci. Důležitá je komplexnost našich služeb. Nenabízíme pouze jednu službu, nabízíme vše, co můžete při rekonstrukci interiéru i exteriéru potřebovat.

Co tím získáte? Vedle perfektně odvedené práce také nižší cenu. Protože nebudete muset každý svůj sen realizovat s jinou firmou. Jsme tu a umíme toho dost na to, abyste byli šťastní.